לפרטים והזמנות : 077-997-5777

חוגים - הדרך הכיפית והחברותית ביותר להתאמן!

יוגה - שילוב תרגילי גוף יעילים במיוחד עם ההרפיה הדרושה לגוף ונפש.

התעמלות במים - אחת הפעילויות היעילות ביותר לשיפור הכושר הגופני. אחת הפעילויות היעילות ביותר לשיפור הכושר הגופני, שיפור הקואורדינציה והגמישות, הגדלת טווחי תנועה במפרקים, חיטוב  ושיפור סיבולת לב ריאה. כל זאת תוך מזעור נזקים אפשריים למפרקים.

פילאטיס - אימון  גופני המחזק אצת השרירים, מגמיש ומייצב את הגוף תוך שילוב כל מערכת השרירים הכולל השרירים הפנימיים - שרירי היציבה. בעוד  ששיטות אימון אחרות עובדות בנפרד על כל חלקי הגוף, שיטת הפילאטיס מתמקדת בתהליך התנועה כולו ומפעילה את כל הגוף.

זומבה - שיטת אימון אירובי המבוססת על תנועות ריקוד המושפעות מהסיגנון הלטיני, במטרה להפוך את האימון למהנה.

אימונים אישיים - חוויה פיזית, נפשית וריגשית 1:1. תוכנית אימונים אישית היא הרבה מעבר למפגש 1:1,זוהי חוויה פיזית,נפשית וריגשית בה תעלו את רמת האימון שלכם ותשפרו את יכולת פיזית וקוגנטיבית. תוכנית האימון מותאמת אישית לפי פרופיל הכושר שלכם והמטרות האישיות.

אימוני TRX - לאימון הפונקציונלי השפעה במספר תחומים, הקשורים בפעילות גופנית של האדם.
בזמן האימון, השימוש בקבוצות שרירים רבות יחד באותה פעולה מגביר את המאמץ הגופני של השרירים השותפים, ובהתאם לכך עולה הוצאת האנרגיהגם בזמן מנוחה, לאחר האימון, ההוצאה האנרגטית היא רבה משום שבזמן אימון קיימת עלייה משמעותית בקצב הלב והדופק. הגוף "מתאושש" באיטיות מהאימון ועל כן עולה השריפה הקלורית המאוחרת, בזמן מנוחה – דבר המשמעותי מאד עבור אדם, המבצע פעילות גופנית במטרה לשרוף קלוריות. נוסף על כך, השימוש בקבוצות שרירים רבות בו זמנית צורך אנרגיה רבה, ועל כן מערכות אספקת האנרגיה של הגוף עובדות קשה יותר כדי להזרים לשרירים איה באמצעות הדם וכך למעשה מתבצע גם אימון אירובי ומשתפר הכושר הגופני

*ההשתתפות בחוגים בתשלום מראש (ברכישת מנוי למועדון הבריאות, השימוש בחוגים והבריכה הנו ללא תוספת תשלום)

לפרטים והזמנות פנו אלינו 077-997-5777